09.10.2019
Поділитися: 0
  • Facebook
3996

У сучасних батьків існує величезний вибір курсів для додаткового розвитку своїх дітей. Дорослим хочеться, щоб їх дитина розвивалась різнобічно, покращила успішність у школі, стала впевненішою у собі, розкрила свій творчий потенціал. Така методика, як ментальна арифметика, відповідає цим запитам, більш того – вона дає ряд переваг, якими не можуть похвалитися інші освітні програми. В чому секрет її успіху?

Заняття ментальною арифметикою

Переваги занять ментальною арифметикою

Батьки, що цікавляться курсами ментальної арифметики, вважають її способом навчити дитину швидко рахувати подумки. Безумовно, дана програма дозволяє оволодіти цією навичкою досконало, але її основна мета інша:

  • розвиток лівої (логіка, рахунок, аналіз) і правої (уява, творчість, креативне мислення) півкуль мозку. Це дозволяє стати успішним в різних сферах діяльності – як у науці, так і в творчості;
  • підвищення концентрації та розвиток посидючості, що дозволяє навчити малюка зосереджуватися на будь-якому виді діяльності, не втомлюючись;
  • отримання навичок швидкого отримання і обробки нової інформації, вміння виділяти з неї суть;
  • тренування пам’яті;
  • виховання почуття впевненості в собі і у власних силах, підвищення мотивації до навчання.

Заняття ментальною арифметикою всебічно розвивають дитину, дають таку базу, яка дозволяє досягти успіху в майбутньому.

Ментальна математика заняття

Як проходить навчання ментальної арифметики

Ментальна арифметика – це методика, спрямована на рівномірний розвиток обох півкуль мозку завдяки усним розрахункам без використання підручних засобів. Спочатку дитина вчиться працювати зі спеціальними рахунками – абакусом, доводить рівень володіння ними до автоматизму.

Коли ці навички закріплені, діти переходять на наступний етап. Вони вчаться створювати рахівниці в своїй уяві, намагаються виконувати обчислення на них подумки. Ліва півкуля мозку, що відповідає за логіку та аналіз, отримує задачу у вигляді цифр і передає її до правої півкулі, що відповідає за фантазію та образне мислення. Саме там і знаходиться уявний абакус, на якому проводять розрахунки, а потім відповідь передається назад до лівої півкулі. Це дозволяє проводити розрахунки з феноменальною швидкістю.

На наступному етапі дитина починає працювати з більш складними задачами, вчиться додавати і віднімати двозначні і тризначні числа. Пізніше вона засвоює множення і ділення подумки. Успіх дітей напряму залежить від їх старанності у навчанні, тому вміння учнів, які повністю засвоїли курс, вражають.

Навчання ментальної арифметики

Заняття по ментальній арифметиці дозволяють побачити перші успіхи вже через півтора місяця занять. Дітям легше дається навчання в школі, а педагоги відзначають підвищення мотивації у дитини.

Пам’ятайте, що навчання ментальній арифметиці вимагає серйозного підходу і проведення уроків суворо за методикою. Вибирайте центр додаткової освіти, перевірений часом, від цього напряму залежить успіх Вашої дитини.